Kurs Tańca Towarzyskiego i Bachaty – jesień 2019

Kurs Tańca Towarzyskiego i Kursy Bachaty w Piotrowicach rozrywka dla każdego!

Kursy tańca w Katowicach Piotrowicach rozpoczynają się zawsze w sezonie wiosennym i jesiennym. Kurs tańca od podstaw przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą poznać najbardziej popularne tańce, które pomagają odnaleźć swoje miejsce na każdym parkiecie. Jeżeli tylko wiesz, która to lewa, a która prawa noga to w nasza Szkoła Tańca pozwoli Ci rozwinąć nowe umiejętności taneczne
i zyskać interesujące hobby!

1 października 2019 (Taniec towarzyski)

Kurs Tańca Towarzyskiego w Piotrowicach dla młodzieży starszej i dorosłych
I stopień – 1 października 2019, godz. 19.00 (wtorek)
Katowice Piotrowice – MDK Południe, ul. Gen. Jankego 136

1 października 2019 (Bachata)

Kurs Bachaty w Piotrowicach dla młodzieży starszej i dorosłych
I stopień – 1 października 2019, godz. 20.00 (wtorek)
Katowice Piotrowice – MDK Południe, ul. Gen. Jankego 136

Zawsze zanim zdecydujesz się, by dołączyć na zajęcia taneczne  potwierdź termin i adres       rozpoczęcia kursu tańca na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub sms’em.

W naszej szkole tańca nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, ani umów długoterminowych, po prostu przyjdź i przekonaj się, że jesteśmy najlepsi. Za pierwsze zajęcia zapłacisz dopiero, gdy zdecydujesz się zapisać do grupy.

Kursy tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie ma obowiązku przychodzenia parami.

Obuwie zamienne jest obowiązkowe.Wielkość sal w których prowadzimy zajęcia pozwala Wam dokładnie widzieć instruktora prowadzącego zajęcia, a co ważniejsze instruktor widzi Was i dostrzega elementy, które w Waszym tańcu nie zadziałały od razu.

Zajęcia kursu tańca mają miejsce raz w tygodniu i trwają godzinę zegarową – 60 minut. Każdy stopień trudności trwa osiem tygodni.. Wyjątkowo dla osób, które z powodu pracy nie mają możliwości uczestniczyć w kursach naszej Szkoły w ciągu tygodnia, oferujemy Weekendowe Kursy Tańca, które odbywają się w Mikołowie. Istnieje możliwość odrobienia zajęć na których byli Państwo nieobecni – w innym mieście.

Każdego roku realizujemy VI stopni Kursu Tańca. Po zakończonym stopniu kursanci sami decydują o kontynuacji nauki na wyższych poziomach. Każdy stopień to zamknięta całością, nie ma obowiązku kontynuacji. Na każdym kolejnym stopniu oprócz nowych figur do tańców, które już poznaliśmy, dochodzą jeszcze nowe tańce.

Warto pamiętać, że Kursy Tańca w naszej szkole startują cyklicznie od 1992 roku i zawsze w określonej porze roku. Przeważnie do tańca zachęcamy jesienią wiosną.

Cena Kursu: 100 zł miesięcznie (4 zajęcia po 60 min)/osoba.

Jeśli państwo zdecydują się na dwie formy tańca czyli kurs tańca towarzyskiego i kurs bachaty to koszt drugiego kursu jest niższy 50 %.

Więcej informacji na naszej stronie: www.szkola-tanca-mikolow.pl

Aleksandra Leszczyńska-Zgolińska Tel.506137797