Kurs Tańca Towarzyskiego – edycja jesienna

Jesienne kursy tańca towarzyskiego w Piotrowicach.

START: 2 października (wtorek), godz. 19.00 – I STOPIEŃ, DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Obowiązuje zmienne obuwie.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają godzinę (60 minut).

Zawsze gdy lato przeminie, z nami możesz dalej pozostać w gorących klimatach. Całą jesień i zimę zapewnimy Ci dużo tańca i gorące taneczne klimaty, a wiosną zaproponujemy kolejne nowe Kursy. Poznasz kubańskie Cha Cha, Rumbę, brazylijską Sambe, Mambo, Tango, Walca… Zmobilizuj się i dołącz do nas, a my pokażemy Ci ile radości możesz odnaleźć we wspólnym poruszaniu się, w rytmie znanych utworów. Dodatkowo na naszych,  imprezach, balach przebierańców oraz podczas zajęć poznasz wielu fajnych ludzi, przyjaciół… może spotkasz tę jedyną, tego jedynego, bo taniec od wieków łączył ludzi. Nie odkładaj życia na potem, zacznij z nami tańczyć, bo właśnie sam taniec jest niewątpliwie wspaniałym przeżyciem. Mamy najbardziej doświadczony w nauczaniu tańca team. Jeżeli tylko wiesz, która to lewa, a która prawa noga to w naszej Szkole Tańca odkryjemy Twoje możliwości i ukryte talenty… Dołącz !

U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów i “promocji” typu “zapłać za 10 zajęć, będzie taniej” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia płacicie jeżeli będziecie zadowoleni. Na Światowy Program Tańca, z którego korzystamy w nauczaniu, składają się między innymi :
Tańce standardowe : Walc angielski, Tango argentyńskie, Walc wiedeński, Foxtrot, Quickstep
Tańce Latynoamerykańskie : Samba brazylijska,Cha-cha-cha kubańska, Rumba kubańska, Jive amerykański dodatkowe tańce, których Cię nauczymy to Stomp, Rhythm and Blues, Disco parami, Mambo, Rock and Roll… Na życzenie nauczymy także Salsy, Bachaty.
U nas zawsze istnieje możliwość odrobienia sobie opuszczonych zajęć w innym mieście lub w innej grupie kursowej. Dodatkowo dla osób, które z powodu pracy nie mogą uczestniczyć w zajęciach naszej Szkoły w tygodniu, proponujemy Weekendowy Kurs Tańca, który odbywa się w Mikołowie w niedziele.                      Każdego roku realizujemy sześć stopni Kursu Tańca i po każdym stopniu uczestnicy sami decydują czy kontynuować naukę na wyższych stopniach. Każdy stopień kończy się całością i      nie ma obowiązku ukończenia wszystkich stopni. Na każdym wyższym stopniu oprócz nowych figur tanecznych do tańców, które już znamy, poznajemy jeszcze nowe tańce. Warto zapamiętać, że Kursy Tańca powtarzają się cyklicznie od 1992 roku i startują zawsze w określonej porze roku. Generalnie zapraszamy do nas jesienią i wiosną. Systematycznie będziemy podwyższać Twoje umiejętności zaczynając od Kursów Tańca stopni I-VI poprzez Kluby Taneczne dla Dorosłych. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie lub po prostu nauczysz się dobrze tańczyć, w Szkole o najwyższych na Śląsku kwalifikacjach i największym, bo ponad 25-letnim, doświadczeniu.

Cena Kursu: 90 zł miesięcznie (4 zajęcia po 60 min)/osoba

Więcej informacji na naszej stronie: www.taniec.slask.pl

Instruktor: Aleksandra Leszczyńska-Zgolińska Tel.506137797