Wiosenne bukiety cz. I i cz. II – fotorelacja

Piotrowice | 14 i 21 kwietnia 2026

Za nami dwuczęściowe warsztaty florystyczne, podczas których uczestniczki wykonały wiosenne bukiety z kwiatów z foamiranu. Udało się im stworzyć przepiękne kompozycje, które będą idealną ozdobą domu na wiosnę. Po takich warsztatach Panie mogą śmiało zbierać zamówienia na kolejne bukiety! Jak zawsze dziękujemy wspaniałej prowadzącej Monice Kaminiów za cudownie spędzony czas.

Autor zdjęć: Beata Lubocka-Jasny