Piotrowice | 9 maja 2026
W tegorocznym turnieju brydżowym Grand Prix Śląska z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja wzięło udział 54 zawodników. W efekcie w turnieju wzięło udział 27 par.
Zwycięzcami zostali:
1 miejsce – Henryk Grządziel i Zdzisław Małek
2 miejsce – Piotr Duda i Rita Duda
3 miejsce – Zbigniew Papierniak i Cezary Góra
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju!
Poniżej kilka zdjęć zmagań przy stolikach.









